Перейти к содержимому


Україна стала аутсайдером з розвитку інтернету


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 2

#1 SySOPik

SySOPik

  Телепат 80 лвл

 • СуперМодераторы
 • 4219 сообщений
 • Регион услуги:Закарпаття
Репутация: 1210
Профи

Отправлено 25.10.2012 - 13:32

У загальному рейтингу країн за рівнем розвитку IT Україна поступилася навіть Лівану та Бразилії.

Проникнення швидкісного інтернету в Україні знаходиться на найнижчому в СНД рівні, вважають в Міжнародному союзі електрозв'язку (МСЕ). Мобільні оператори впевнені, що головна причина цього у відсутності ринку 3G-зв'язку в країні, пише "Коммерсант-Украина". Згідно з даними звіту МСЕ "Вимірювання інформаційного суспуільства", в 2011 році послугами швидкісної мережі в країні користувалися лише 4,4% і 7% населення відповідно. Це найнижчий показник серед країн СНД. Крім того, зростання проникнення послуг на ринок практично не спостерігається, зазначають у організації. Ці фактори стали основною причиною того, що в загальному рейтингу країн за рівнем розвитку IT Україна опустилася з 65-го на 67-е місце, пропустивши вперед Ліван і Бразилію. У звіті також зазначається, що за рівнем доступності інформаційних технологій Україна опустилася з 69-го на 71-е місце. Читайте: Wi-Fi на межі вимирання: в інтернет заходитимуть за допомогою світла За рік число абонентів фіксованої телефонії скоротилося (з 28,5 до 28,1 користувача на 100 людей населення), а середня пропускна здатність міжнародних інтернет-каналів знизилася (з 11 Кбіт/с до 9,6 Кбіт/сек на одного користувача). З іншого боку, за минулий рік зросла кількість домогосподарств, які мають інтернет-доступ (з 22,2% до 26,2%) і домашній комп'ютер (з 25,2% до 30,7%). Однак останній показник навряд чи продовжить зростання в 2012 році, вважає заступник директора дослідницької компанії GfK Ukraine Гліб Вишлінський. За даними дослідницької компанії iKS-Consulting, у першому півріччі темпи зростання числа абонентів швидкісного фіксованого інтернет-доступу сповільнилися до 8,9% порівняно з 17% роком раніше. "У великих і середніх містах проникнення вже досягає свого піку, - пояснює Вишлінський. - А в невеликих населених пунктах в будівництво мереж оператори інвестують неохоче через низький дохід з абонента". Розвиток мобільного інтернету також стримує відсутність в українських GSM-операторів ліцензій на мобільний зв'язок третього покоління, стверджує директор з розвитку бізнесу компанії "Київстар" на масовому ринку Віталій Ворожбит.
Источник


Гадаю по IP. Ставлю Windows по фотографии. Излечиваю вируса. Избавляю от Большого Пинга. Ясновидение через торрент протокол.

Изображение

#2 Yurch

Yurch

  Телекомовец

 • Укртелеком
 • 2011 сообщений
 • Откуда :Чернигов, АТС-67
 • Регион услуги:Чернигов
Репутация: 514
Профи

Отправлено 25.10.2012 - 13:46

Просмотр сообщенияSySOPik (Сегодня, 14:32) писал:

Проникнення швидкісного інтернету в Україні знаходиться на найнижчому в СНД рівні
при том что
Украина попала в первую двадцатку стран по количеству абонентов скоростного Интернета

Значит все СНД занимает первые места по количеству абонентов скоростного Интернета?
Никогда не делайте ничего правильно с первого раза, иначе никто потом не оценит, как это было сложно.

#3 SySOPik

SySOPik

  Телепат 80 лвл

 • СуперМодераторы
 • 4219 сообщений
 • Регион услуги:Закарпаття
Репутация: 1210
Профи

Отправлено 25.10.2012 - 14:04

Просмотр сообщенияYurch (Сегодня, 14:46) писал:

Значит все СНД занимает первые места по количеству абонентов скоростного Интернета?

Думаю что первые места обязаны нескольким городам с их 100 мбит и 1 гбит подключениями этажек, а на всей остальной територии еще используется мобильный интернет и диал-ап на 33.6 к.
Хотя, непонятно, каждый по своему считает, исходные данные ведь неизвестны.

Гадаю по IP. Ставлю Windows по фотографии. Излечиваю вируса. Избавляю от Большого Пинга. Ясновидение через торрент протокол.

Изображение
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей