Перейти к содержимому

Оголошення

ЗАЯВА: МЗС України рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації

  Автор: Dialer

Санкції проти компанії держави-агресора 1С

кібербезпека ФСБ malware санкції Росія санкції

   тел. «гарячої лінії» Генерального штабу ЗСУ: (044) 454-74-03, (044) 454-45-73

  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Dialer

Dialer

    Опытный

  • Администраторы
  • 2618 сообщений
  • Откуда :Киев
  • Регион услуги:Не абонент ОГО
Репутация: 312
Профи

Отправлено 03.02.2018 - 18:13

Сьогодні отримав листа від державного банку ПАТ ПриватБанк, в якому міститься реклама ПЗ 1С розробника держави-агресора.

Російська компанія 1С підпадає під дію санкцій щодо указу Президента України Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 грудня 2016 року "Про загрози кібербезпеці держави та невідкладні заходи з їх нейтралізації".

Текст указу, зокрема, містить наступні пункти:

Цитата

підготувати за участю Служби безпеки України законодавчі пропозиції щодо визначення обмежувальних заходів стосовно використання на об'єктах критичної інфраструктури програмного забезпечення та телекомунікаційного обладнання, розробленого/виготовленого суб'єктами господарювання держави-агресора, та внести в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України відповідний законопроект;

Цитата

Службі безпеки України разом з Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України вжити протягом 2017 року заходів щодо виявлення та припинення фактів використання органами державної влади програмних продуктів, розроблених суб'єктами господарювання держави-агресора, використання яких заборонено відповідно до рішень Ради національної безпеки і оборони України щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), уведених в дію указами Президента України.

За логікою, комерційний банк ПриватБанк, який на даний момент є державним (див. розділ "Інформація 10 та більше %") має забороняти використання ПЗ компанії 1С/Бітрікс, в той самий час займаючись його розповсюдженням серед своїх клієнтів.
http://відшукай.укр - блокируется зона .ru и некоторые другие неблагонадежные сайты
політичний блог: http://politiko.ua/blog-102482
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей