Перейти к содержимому

Оголошення

ЗАЯВА: МЗС України рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації

  Автор: Dialer

Угруповання російських військ в Криму на сьогодні становить близько 60 тисяч осіб - експерти

Україна Війна в Україні ГУР Генеральний штаб ЗСУ

   тел. «гарячої лінії» Генерального штабу ЗСУ: (044) 454-74-03, (044) 454-45-73
  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Dialer

Dialer

    Опытный

  • Администраторы
  • 2600 сообщений
  • Откуда :Киев
  • Регион услуги:Не абонент ОГО
Репутация: 311
Профи

Отправлено 06.04.2018 - 11:01

Цитата

Угруповання російських військ в Криму на сьогодні становить близько 60 тисяч осіб - експерти

Угруповання російських військ в Криму на сьогодні становить близько 60 тисяч осіб - експерти

На сьогодні загальна чисельність угруповань збройних сил РФ в окупованому Криму становить приблизно 60 тисяч осіб, а в перспективі чисельність російських військовослужбовців на півострові може вирости до 100-120 тисяч.

Відповідну оцінку в своєму матеріалі для DT.UA представили експерти фонду "Майдан закордонних справ" Андрій Клименко, Юрій Смілянський, Тетяна Гучакова і Ольга Корбут.

В той же час, на думку фахівців, на радикальну зміну військово-стратегічного балансу в регіоні вплинула не стільки чисельність військовослужбовців, скільки ударний ракетний потенціал і засоби його доставки, сконцентровані на території Криму за період його окупації.

"Фактично, у центрі Чорного моря — на Кримському півострові — РФ створила і продовжує швидко нарощувати так звану "Зону заборони доступу" — A2AD, A2/AD (англ. anti-access and area denial zone), тобто "захищену сферу", в яку війська противника не можуть потрапити без ризику зазнати неприйнятних збитків", - йдеться в статті.

Експерти відзначають, що "захищена сфера" з центром в Криму утворена різними типами сучасних оперативно-тактичних ракетних комплексів сухопутного і морського базування ( "Іскандер" та "Калібр"), берегових протикорабельних комплексів ( "Бастіон" і "Бал"), ракетних комплексів ППО (С-300, С-400, Бук-2М, "Панцир"), комплексів радіоелектронної боротьби і т.п.

Автори вказують, що ракети комплексів "Іскандер", "Калібр" і "Бастіон" здатні нести ядерну бойову частину.

"Ця "сфера" не лише накриває цілі у прибережних районах усіх чорноморських країн, а й здатна досягати цілей на території країн Балтії, Польщі, Чехії, Словаччини, Австрії, Румунії, Болгарії, Грузії, Вірменії та Азербайджану, Греції, включно із островом Крит, усіх балканських країн, Туреччини, Кіпру, Сирії, Лівану, Ізраїлю, Ірану й Іраку, узбережжя Єгипту, півдня Італії ", - підкреслюють фахівці.

Аналітики з великою ймовірністю припускають наявність на території Криму ядерних боєголовок для морських і берегових ракетних комплексів.

Читайте також: Росія відпрацювала в Криму і Грузії свій метод окупації інших країн – Rzeczpospolita

Детальніше про мілітаризацію Криму читайте в матеріалі Андрія Клименка, Юрій Смілянського, Тетяни Гучакової та Ольги Корбут "Крим: три роки окупації" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

джерело: https://dt.ua/UKRAIN...ti-244445_.html

http://відшукай.укр - блокируется зона .ru и некоторые другие неблагонадежные сайты
політичний блог: http://politiko.ua/blog-102482
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей