Перейти к содержимому

Кто отвечает за заявления?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 didencool

didencool

Гость

• Пользователи
  • 9 сообщений
  • Регион услуги:Николаев
Новичок

Отправлено 12.02.2011 - 09:43

собственно проблема несколько утомила. Поэтому выношу в паблик.
итак:
место действие: г. Первомайск (Ник)
тут я попробую изложить что это имеет массовый характер.
Суть претензии нарушение закона Украины об обращении граждан

Цитата

Закон України "Про звернення громадян"
Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян
Звернення розглядаються і  вирішуються  у  термін  не  більше
одного  місяця  від  дня їх надходження,  а ті,  які не потребують
додаткового вивчення,  - невідкладно,  але не пізніше  п'ятнадцяти
днів  від  дня  їх  отримання.  Якщо  в  місячний  термін вирішити
порушені у  зверненні  питання  неможливо,  керівник  відповідного
органу,  підприємства,  установи,  організації  або його заступник
встановлюють  необхідний  термін  для  його   розгляду,   про   що
повідомляється  особі,  яка подала звернення.  При цьому загальний
термін  вирішення  питань,  порушених   у   зверненні,   не   може
перевищувати сорока п'яти днів.

вот тут написано следующее
http://yurist-online...pic.php?id=1451
и я просто уже солидарен с товарищем

Цитата

Скажите пожалуйста, а если все сроки вышли,а организация письменный ответ на запрос не дала и давать не собираются. Говорят мол,устно мы тебе изложить можем,а писать нам некогда.
НО:
1) Мне нужен ПИСЬМЕННЫЙ ответ.
2) Сейчас мне нужен письменный ответ уже только для того чтобы испортить им жизнь, так как они нарушили Закон "Об обращении граждан".
3) Куда мне пожаловаться на нарушение Закона и не предоставлении письменного ответа??? Это организация ЖЭК. Но в суд наверное не стоит, у меня ведь нету никаких требований к ним уже. Просто хочу чтоб знали что нарушать сроки - чревато. Может прокуратура?
Заявление №1
Есть один знакомый написавший заявление на установку интернетов ого(предприятие) центр города. так чтоб не соврать метров не около 500 от центрального отделения укртелекома г. Первомайска
Заявление написано 5 лет назад. Интеренеты так и не подключены, заявление никто не забирал. (пять лет заявление лежит в укртелекоме) (Это он может засвидетельствовать если что)
Заявление №2
Я написал заявление на установку интернетов от ОГО на свой домашний номер сейчас сроки не назову но при желании можно востановить. Примерно за год до установки мне интеренетов от ОГО(факт подключения можно охарактеризовать как помогли включить). (заявление находилось без ответа около года) мой дом находится в ста метрах от РУС (центрального отделения укртелекома г. Первомайск)
Заявление №3
Смена домашнего телефона с блокиратора на отдельный номер (
когда писал вот это сообщение http://ogo.in.ua/for...post__p__118540 Заявление в укртелекоме уже было.
Заявление №4
и последнее
30 января я написал заявление в укртелеком на установку ОГО отцу(на другой телефон в другом районе города). ОГО в том доме (дом многоквартирный) есть. И я знаю что еще примерно через км(от ближайшей АТС укртелекома) у человека знакомого ОГО тоже есть. С его слов скорость соединения была не меньше 8 мбит. В данный момент у него скорость меньше в связи с добровольным понижением тарифа.
По сегодняшний день ответа от укртелекома нет.
Вот мне интересно... укртелеком сам в состоянии разобраться с этой проблемой или нужно подавать в суд?

«__» ________ 200__ року я ____ПІБ____ громадянин України, реалізуючи своє конституційне право на отримання інформації, звернувся до ________ назва органу (відповідача)________ з інформаційним запитом, у якому просив надати наступну інформацію:
_____________________ суть запитуваної інформації ______________________

Подання інформаційного запиту підтверджується: Вибрати потрібне:

копією поштового повідомлення про вручення кореспонденції «__»________ 200__ р. адресатові

копією запиту зі штампом адресата та вхідним номером, які засвідчують отримання ним документа

Відповідно до ст. 33 Закону України «Про інформацію» від 02.10.92 №3261-IV, задоволення запишу здійснюється протягом місяця, якщо інше не передбачено законом.
Станом на «__» ______ 200__р. відповіді на запит мені надано не було. Вважаю, що бездiяльнiсть _______назва відповідача _______ суперечить конституції та чинному законодавству.
Ігнорування інформаційного запиту, а саме ненадання відповіді на запит порушує моє право на інформацію, зважаючи на наступне:
Відповідно до ст. 40 Конституції України, усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обгрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
Згідно з частиною 2 ст. 34 Конституції України, кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.
Ст.9 Закону України «Про інформацію» від 02.10.92 №3261-IV передбачає, що всі громадяни України, юридичні особи і державні органи мають право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення та зберігання відомостей, необхідних їм для реалізації ними своїх прав, свобод і законних інтересів, здійснення завдань і функцій.
Відповідно до частини 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Таким чином не виконання відповідачем вимог Конституції України та чинного законодавства, а саме ненадання в установлений законом строк відповіді на інформаційний запит є протиправною бездіяльністю, що порушує моє законне право на інформацію.

Враховуючи вищевикладене,
на пiдставi ст.ст. 19, 34, Конституції України, ст.ст. 9, 29. 33, 45 ЗУ «Про інформацію», керуючись ст. 6, 17-19, 104-106, пп. 1, 2, п.2 ст. 162 Кодексу адміністративного судочинства України,
прошу:

1. Визнати протиправною та такою, що порушує мої законні права та інтереси бездiяльнiсть ________назва відповідача _________, що виявилась в ненаданні відповіді на інформаційний запит від «__» _________ 200__р. про надання інформації щодо ______суть запитуваної інформації _____.
2. Зобов’язати ________назва відповідача _________, протягом 15-ти днів з моменту набрання рішенням суду законної сили надати, мені, належну та обґрунтовану вiдповiдь на мій інформаційний запит від «__» _____200__р.
3. Стягнути з відповідача на мою користь сплачене державне мито у розмірі 3 грн. 40 коп.

Додатки:
1.    Копія запиту громадянина __ПІБ__ до _____назва органу влади____ від «___» _______ 200__ р. Про надання _______суть інформації _______.(з відміткою про прийняття, якщо запит подавався особисто)

2.    Копія поштового повідомлення про вручення кореспонденції «__»________ 200__ р. адресатові (якщо запит направлявся поштою)

3.    Копія позовної заяви для відповідача.

4.    Квитанція про сплату державного мита.

З повагою ________________                     «___» _______ 200__ року.

--
С уважением
Диденкул Андрей

#2 Luarvik L. Luarvik

Luarvik L. Luarvik

The Rains of Castamere

• Администраторы
  • 9592 сообщений
  • Регион услуги:Киев
Профи

Отправлено 12.02.2011 - 12:22

didencool,если не затруднит, объясните внятно, для чего вы все эти опусы решили опубликовать именно на нашем форуме? В сети есть огромное количество ресурсов, ориентированных специально на безграмотных графоманов.

Просмотр сообщенияdidencool (Сегодня, 09:43) писал:

собственно проблема несколько утомила
Непонятно о какой проблеме идет речь. Ясновидящих и телепатов здесь нет.

тут я попробую изложить что это имеет массовый характер.
так изложите, кто мешает?

и я просто уже солидарен с товарищем
Мы все очень рады. А он об этом знает?

Заявление №1, 2, 3, 4
Это не заявления. Заявление выглядит несколько более по-другому.

Неужели трудно подумать перед  тем, как писать? Неужели трудно прочитать, что написано и осмыслить прочитанное, перед тем, как нажать кнопку "отправить"? Не можете сами вразумительно изложить свои скудные мысли в виде письменной речи, наймите человека. За это недорого берут.

Вы лично обращались с заявлением в местный цех связи УТК, или, может быть, в филию писали? Что вам ответили? Где копия вашего заявления или обращения с датой и входящим номером? Вместо рассказов о мифических товарищах и несуществующих заявлениях.

Вот мне интересно... укртелеком сам в состоянии разобраться с этой проблемой или нужно подавать в суд?
Мне кажется вы выбрали не вполне корректный способ для удовлетворения вашего любопытства. Или вы надеетесь, что великий и ужасный укртелеком  зарегистрируется на форуме, прочитает ваш сумбурный текст и, содрогаясь от ужаса. начнет разбираться с  проблемой, которая у вас в голове?

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей