Перейти к содержимому

Annex M (отделено)

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 3

#1 ig0rk0

ig0rk0

Гость

• Пользователи
  • 5 сообщений
  • Регион услуги:Львов
Новичок

Отправлено 25.02.2011 - 10:23

Доброго дня!
В мене тариф ОГО!4. Інтернет працював стабільно, швидкість закачки мене влаштовувала, а от віддача більше 80КБайт/с не піднімалась. 5 лютого я подавав заявку на зміну профілю на Аннекс М, після того, до вчорашнього дня (до 24 лютого), в мене була нестабільна робота інтернету. Бувало що до обіду інтернет працював нормально, віддача деколи досягала більше 170КБайт/с, а після обіду починались розриви, а ввечері добитись інтернету взагалі було неможливо. Неодноразово подавав заявки на провірку лінії, але відповідь завжди була однакова - "Параметри лінії ідеальні, скоріш за все проблема десь у Вас...". Носив свій ДЛінк 2500 на перевірку в Укртелеком по вул.Чупринки - там сказали що модем справний. Приходив до мене технік, виявив пошкодження кабелю який був у мене в квартирі, але його заміна не допомогла. Після того знову з технічного відділу дзвонили - сказали ще раз нести модем на перевірку і говорили що можливо в мене є віруси на компютері. Модему на перевірку я вже не носив, просто взяв у свого друга Зуксел Р660, налаштував його по своїх параметрах, але він взагалі ніякої синхронізації не піднімав, а коли піднімав - то швидкість закачки була 3КБайти/с. На 24 лютого знову призначили мені майстра, але мене вдома не було, була сестра. Після того як майстер пішов сестра мені позвонила і сказала що все вже працює нормально і не пропадає. Прийшовши додому я побачив що майстер нічого не робив, просто мені виключили Аннекс М, тобто повернули все так як було до 5 лютого.
Запитання до технічних адміністраторів:
1. Чому так?
2. Як можна зробити так щоб у мене на Аннекс М був стабільний інтернет?
3. І для чого було майже цілий місяць говорити що проблема з моєї сторони, якщо насправді проблема була у лінії. Наскільки я зрозумів лінія просто не підтримувала цього профілю.
4. Якщо я захочу перейти на тариф ОГО!8 - яка в мене буде реальна швидкість закачки/віддачі?
Дякую за увагу! Чекаю на відповідь.

#2 SySOPik

SySOPik

Телепат 80 лвл

• СуперМодераторы
  • 4083 сообщений
  • Регион услуги:Закарпаття
Профи

Отправлено 25.02.2011 - 13:18

ig0rk0 http://ogo.in.ua/for...a-k-publikacii/
С наилучшими пожеланиями
Ваш Капитан Очевидность.

Изображение

#3 ig0rk0

ig0rk0

Гость

• Пользователи
  • 5 сообщений
  • Регион услуги:Львов
Новичок

Отправлено 25.02.2011 - 14:13

Переглянути повідомленняSySOPik, 25.02.2011 - 13:18, написав:

Інформацію по статистиці модема зможу надати тільки завтра, тому що зараз на роботі.

#4 m2ts

m2ts

Посетитель

• Форумчане
  • PipPipPip
  • 151 сообщений
  • Регион услуги:Крым
Начинающий

Отправлено 25.02.2011 - 19:05

http://ogo.in.ua/for...__1#entry174464 аналогичная ситуация, перешел на ОГО-8 максимально на этом профиле даунлоад 8.61 мбита, аплоад(если поднять еще скорость на порту) можно добиться  до 900-1 мбита.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей