Перейти к содержимому

Пропадають налаштування ОГО+Локальна мережа

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 24

#1 Пинск

Пинск

Интересующийся

• Пользователи
  • 25 сообщений
  • Регион услуги:Волынь
Новичок

Отправлено 16.07.2011 - 02:51

В мережі 3ПК XP через світч D-Link 1005D. На одному 2 лан карти, одна на ОГО, інша на світч. Стандартними засобами вінди (майстром) налаштоване роздавання нету та локальна мережа. Дві проблеми. Перша - при відключенні живлення від свіча і повторному вмиканні злітають настроювання мережі - налаштування через повторний процес налаштування та перезавантаження ПК. Друга - при розшареному інтернеті значно (в рази) знижується швидкість передачі файлів між локальними ПК (локальний трафік). Чому так і чим можна зарадити? Чи варто встановити проксі сервер? Дякую.

#2 SPINOGRIZ LVOV

SPINOGRIZ LVOV

СуперМодератор

• СуперМодераторы
  • 1976 сообщений
  • Регион услуги:Не абонент ОГО
Профи

Отправлено 16.07.2011 - 13:26

Пинск,такой глупый вопрос - а зачем так замораживаться, не легче модем перевести в роутер и через свичь всех подключить, а не мучат свой пк?
2520U/bru + DIR-320 DD-WRT+IPTV + dir-620 keenetic. HUAWEI HG530(лежит на полке на крайний случай)
Плохих Нокий нет. Есть люди с кривыми руками.

Изображение
Изображение

#3 Пинск

Пинск

Интересующийся

• Пользователи
  • 25 сообщений
Новичок

Отправлено 16.07.2011 - 19:25

Просмотр сообщенияSPINOGRIZ LVOV (16.07.2011 - 13:26) писал:

Пинск,такой глупый вопрос - а зачем так замораживаться, не легче модем перевести в роутер и через свичь всех подключить, а не мучат свой пк?
Роутер P-660HTW EE - від нього можна лан безпосередньо на світч і усе працює, але потрібно щоб на усіх ПК мережі був один зовнішній айпі. А в випадку безпосереднього підєднання роутер пробує роздати кожному свій.
Хочеться знати, при пропаданні живлення на свідчі пропадає розшарення інтернету - і його не відновити як повторним налаштуванням мережі так і перезавантаженням ПК. Це глюк конретного світча, системи - чи так і має бути?  Сенк.

#4 SPINOGRIZ LVOV

SPINOGRIZ LVOV

СуперМодератор

• СуперМодераторы
  • 1976 сообщений
Профи

Отправлено 16.07.2011 - 20:15

Просмотр сообщенияПинск (16.07.2011 - 19:25) писал:

Роутер P-660HTW EE - від нього можна лан безпосередньо на світч і усе працює, але потрібно щоб на усіх ПК мережі був один зовнішній айпі.
как бы вы не старались, у вас все равно будет на все 3 компа 1 внешний ip

А в випадку безпосереднього підєднання роутер пробує роздати кожному свій.

он роз дает внутренний ip(192,168,1,*), а не внешний ( 178.95.16.*)

Хочеться  знати, при пропаданні живлення на свідчі пропадає розшарення інтернету -  і його не відновити як повторним налаштуванням мережі так і  перезавантаженням ПК. Це глюк конретного світча, системи - чи так і має  бути?  Сенк.

что в вашем понимание  "пропадає розшарення інтернету"

и если вам не тяжело можете полностью описать что вам нужно и какие ваши цели, а то всей видимости вы мало понимаете что говорите и делаете
2520U/bru + DIR-320 DD-WRT+IPTV + dir-620 keenetic. HUAWEI HG530(лежит на полке на крайний случай)

Изображение
Изображение

#5 Пинск

Пинск

Интересующийся

• Пользователи
  • 25 сообщений
Новичок

Отправлено 17.07.2011 - 00:50

"как бы вы не старались, у вас все равно будет на все 3 компа 1 внешний ip" - це мені саме і потрібно і я це написав - а у випадку "А в випадку безпосереднього підєднання роутер пробує роздати кожному свій." - так воно є - бо роутер - точка доступу публічна мережа "Укртелеком" - і для цього щоб мені зайти прьома ПК в мережу мені на кожному ПК потрібно конектитись зі свого окремого логіна. (на кожен ПК свій логін і відповідно айпі). В іншому випадку я конекчусь одним ПК по одному логіну і з цього ПК роздаю нет по мережі. Так описане вище реально працює працює. Коли пропадає живлення - локальна мережа залишається працювати, а роздача інтернету пропадає. Не знаю як ще пояснити. Можливо надіслати ескізи.

#6 SPINOGRIZ LVOV

SPINOGRIZ LVOV

СуперМодератор

• СуперМодераторы
  • 1976 сообщений
Профи

Отправлено 17.07.2011 - 08:05

Пинск,не ну вы даёте, конект к ого(ADSL) и конект по wifi к точке доступа уктелекома совсем разные вещи, надо будет подумать сразу найти не удалось такого решения

Изображение
Изображение

#7 Пинск

Пинск

Интересующийся

• Пользователи
  • 25 сообщений
Новичок

Отправлено 17.07.2011 - 17:36

"и конект по wifi к точке доступа уктелекома" - конект можливий по вайфай, але можливий і по лан. і здійснюється по лан від одного з чотирьох портів  P-660HTW EE.

а точки доступу в основному (і ця конкретно) реалізуються на основі технології АДСЛ. наприклад в кафе є телефонна лінія - там встановлюється адсл роутер ось вам і точка доступу. дуже рідко використовується виділена лінія і безпосереднє підключення до канадів укртелекому в пунктах обслуговування укртелекому, де є продаж послуг доступу до інтернет з пк (як у інтернет клубах).

#8 vlad-i-mir

vlad-i-mir

Администратор форума

• Администраторы
  • 3340 сообщений
Профи

Отправлено 18.07.2011 - 08:45

Пинск,

я в полной мере отдаю себе отчет в том, что вы пишете в разделе "ОГОффтопка", но нужно же хоть немного уважать остальных пользователей и, хотя бы, модераторов с администраторами ресурса, тех, кто читает все сообщения без разбора с целью сохранения порядка на форуме, защиты буквы правил. Я раз 6-7 перечитал эту ересь - но так и не смог осмыслить того, что вам нужно. Судя по всему, у моего коллеги тоже проблемы с восприятием вашего полета мысли. Какую цель вы преследуете?

Как в песне Верки - "мужчина или снимите носки, или давайте шото решать". Аналогично - или выполните Требования к публикации в полном объеме, или ... в противном случае я не откажу себе в удовольствии закрыть тему даже здесь, в разделе, где позволено больше, чем в других.

#9 SPINOGRIZ LVOV

SPINOGRIZ LVOV

СуперМодератор

• СуперМодераторы
  • 1976 сообщений
Профи

Отправлено 18.07.2011 - 09:46

Пинск, лично у меня складываеться впечатление что мы смотрим приключения ШУрика: "Доцент конечно тупой но аппаратура принем"
какая разница как и к чему подсоединены точки доступа, главный вопрос что к данной точке доступа вы пытаетесь подсоединиться,
по всей видимости ваш модем(как его именуют "интернет центр") не совсем подходят для реализации вашего плана
пользуйтесь дальше вашей схемой просто обьедините ваше подключение на вашем сервере в "мост" тогда скорее всего ваши настройки не будут сбрасываться после отключения питания от вашего свича но я єтого не гарантиру!

Изображение
Изображение

#10 Пинск

Пинск

Интересующийся

• Пользователи
  • 25 сообщений
Новичок

Отправлено 19.07.2011 - 14:31

"какая разница как и к чему подсоединены точки доступа, главный вопрос что к данной точке доступа вы пытаетесь подсоединиться," - ну звичайно. Це я так, для загальної інформації.

"пользуйтесь дальше вашей схемой просто обьедините ваше подключение на вашем сервере в "мост" тогда скорее всего ваши настройки не будут сбрасываться после отключения питания от вашего свича но я єтого не гарантиру!"  - Дякую! спробую. Якщо не вийде поставлю аку 4.5V на світч через діод для резервного живлення. Хоча світч бере 0.7А, надовго не вистарчить. але при короткочасному пропаданні 220 мережа не буде падати.
Сенк.

[quote name='SPINOGRIZ LVOV' timestamp='1310975150' post='180922']
[b]
А як мені вас заплюсувати? Щось недозволяє :(

"Пинск,
я в полной мере отдаю себе отчет в том, что вы пишете в разделе "ОГОффтопка", но нужно же хоть немного уважать остальных пользователей и, хотя бы, модераторов с администраторами ресурса, тех, кто читает все сообщения без разбора с целью сохранения порядка на форуме, защиты буквы правил. Я раз 6-7 перечитал эту ересь - но так и не смог осмыслить того, что вам нужно. Судя по всему, у моего коллеги тоже проблемы с восприятием вашего полета мысли. Какую цель вы преследуете?

Как в песне Верки - "мужчина или снимите носки, или давайте шото решать". Аналогично - или выполните Требования к публикации в полном объеме, или ... в противном случае я не откажу себе в удовольствии закрыть тему даже здесь, в разделе, где позволено больше, чем в других."

Я поважаю користувачів форуму і вас у цьому числі. І ці хто можуть уважно і вдумливо прочитати написане іншою людиною скоріш за усе при бажанні зрозуміли. Хто не бажає вникнути в любу тему він її незрозуміє як би йому це не пояснювали. І якщо хтось не зрозумів, то це не означає що незрозуміли усі інші. А от наприклад  SPINOGRIZ LVOV усе зрозумів.
А то у вас як у пісні "Ой де ж ви гуцули".  
- Мистецтво авангардизму складне і суперечливе. Як і теорія відносності, квантова теорія, розщеплення атомного ядра в науці. І для мене авангардизм початку двадцятого століття теж "єресь" - і я цього не розумію, але на відміну від Сталіна, Хрущова і іже с німі не вимагаю, не прагну і не бажаю це заборонити, знищити, спалити - оскільки я цього не розумію. "не откажу себе в удовольствии закрыть" - можливо вам би краще в інквізиції працювати чи в спецорганах Сухарто за дотриманнням парьядку слідкувати?

#11 vlad-i-mir

vlad-i-mir

Администратор форума

• Администраторы
  • 3340 сообщений
Профи

Отправлено 19.07.2011 - 14:58

:LX:   :dx:

ps: я все понял, уже пошел записываться на собеседование. Только куда? Что такое спецорганы? Ну, не важно.
pps: quote - очень интересная функция в окне сообщений, рекомендую освоить, облегчает восприятие написанного в разы.

#12 Пинск

Пинск

Интересующийся

• Пользователи
  • 25 сообщений
Новичок

Отправлено 19.07.2011 - 15:25

quote  - Сенк, щось не бачу цієї пімпочки. Знайду, гадаю засвою.

#13 SPINOGRIZ LVOV

SPINOGRIZ LVOV

СуперМодератор

• СуперМодераторы
  • 1976 сообщений
Профи

Отправлено 19.07.2011 - 16:13

мда ну и понаписали тут вы ....
объясняю кто не понял свою версию происходящего  :
Пинск, видать заказал себе ОГО wifi получил логин и пароль
у него дома имеется 3 компа
для подключения к wifi публичной точке уктелекома он использует  Интернет-центр с модемом ADSL2+  "ZyXEL P-660HTW EE"
каким образом ему это удалось и зачем так дело это остаётся тайной
так как точка утелекома умная то она каждый mac адрес считает отдельным клиентом и требует естественно пароль
а так как мы все люди жадные  Пинск,использует только 1 логин
и так схема подключения

Цитата

точка уктелекома - P-660HTW EE - комп(который выступает сервером)- світч D-Link 1005D- 2 компа
вопрос кто знает какой девайс можно использовать как клиент точки уктелекома что бы потом вставить его в свич?

Изображение
Изображение

#14 vlad-i-mir

vlad-i-mir

Администратор форума

• Администраторы
  • 3340 сообщений
Профи

Отправлено 19.07.2011 - 18:09

Просмотр сообщенияSPINOGRIZ LVOV (Сегодня, 15:13) писал:

вопрос кто знает какой девайс можно использовать как клиент точки уктелекома что бы потом вставить его в свич?
Да любой маршрутизатор, если он конечно умеет такое под заводской микропрограммой, или под dd-wrt перешиться, я там видел режимы, когда WAN присваивается WiFi-ю. Как пример, я свой DIR-412 научил работать похожим образом под dd-wrt. Брал по WiFi статику и раздавал в другую подсеть по LAN. Какая аутентификация у WiFi от телекома? Просто SSID + pass + DHCP или ещё что-то есть?

#15 Пинск

Пинск

Интересующийся

• Пользователи
  • 25 сообщений
Новичок

Отправлено 19.07.2011 - 20:42

загалом усе так
лише трішки не так - а ось так: точка уктелекома(P-660HTW EE) -(лан)- комп(который выступает сервером)- світч D-Link 1005D- 2 компа
- це працює, лише коли пропадає живлення на світч локальна мережа залишається працювати, роздача нету пропадає. При цьому усі айпі на карточках залишаються цими ж самими. Усе слід переналаштувати.
Просто SSID + pass + DHCP или ещё что-то есть? -  начебто усе.

#16 SPINOGRIZ LVOV

SPINOGRIZ LVOV

СуперМодератор

• СуперМодераторы
  • 1976 сообщений
Профи

Отправлено 19.07.2011 - 21:04

Пинск,теперь уже что я запутался, схему нарисуй

Изображение
Изображение

#17 Пинск

Пинск

Интересующийся

• Пользователи
  • 25 сообщений
Новичок

Отправлено 19.07.2011 - 22:55

Ок
Прикрепленный файл  Doc7.xml   25.18К   6 Количество загрузок:
В цьому я звичайно неправий. З цього малюнка і слід мені було починати. А не описувати.

#18 SPINOGRIZ LVOV

SPINOGRIZ LVOV

СуперМодератор

• СуперМодераторы
  • 1976 сообщений
Профи

Отправлено 19.07.2011 - 23:27

Пинск,
тогда тупой вопрос : где находиться

точка уктелекома(P-660HTW EE) и где вы живете?
я что то не понимаю как по lan  возможно подключиться к публичной точке доступа
если можно объяснение с фото

Изображение
Изображение

#19 Пинск

Пинск

Интересующийся

• Пользователи
  • 25 сообщений
Новичок

Отправлено 19.07.2011 - 23:35

Я уже писав про це. "Отправлено 17.07.2011 - 17:36
"и конект по wifi к точке доступа уктелекома" - конект можливий по вайфай, але можливий і по лан. і здійснюється по лан від одного з чотирьох портів P-660HTW EE."
- Це просто стереотип мислення. І свідомість відкидає прочитане. В P-660HTW EE є 4 лан порти, і підключаєш в одиин шнурок і маєш конект. Підключаєш в другий, маєш другий. Окрім цього можна мати когнект і по вайфай. І теж не один. При потребі в паралель я конекчусь з ноута по вайфай з іншим логіном.

Отправлено 17.07.2011 - 00:50
"А в випадку безпосереднього підєднання роутер пробує роздати кожному свій." - так воно є - бо роутер - точка доступу публічна мережа "Укртелеком" - і..."

#20 SPINOGRIZ LVOV

SPINOGRIZ LVOV

СуперМодератор

• СуперМодераторы
  • 1976 сообщений
Профи

Отправлено 20.07.2011 - 00:09

Просмотр сообщенияПинск (17.07.2011 - 00:50) писал:

- так воно є - бо роутер - точка доступу публічна мережа "Укртелеком" -
можете охарактеризовать вами на писаное
где именно эта точка стоит у вас дома или в отделении Уктелекома

потому что

Цитата

точка доступу публічна мережа "Укртелеком" -
это модем который где то стоит и к которому можно подсоединиться только по wifi,
простой пользователь обычно не имеет не какого доступа к lan портам модема

Изображение
Изображение

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей