Перейти к содержимому

Процес підключення ОГО

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 4

#1 van-petryk

van-petryk

Гость

• Пользователи
  • 4 сообщений
  • Регион услуги:Не абонент ОГО
Новичок

Отправлено 13.10.2011 - 21:21

Ось хочу заповнити заявку на підключення ОГО через інтернет, оскільки через інтернет зручніше. Цікавлять наступні питання. Ось наприкалад при заповненні заявки стоїть пункт "Виїзд спеціаліста для підключення послуги". Яка його робота і скільки потрібно заплатити?
"Потрібен ADSL-модем?" - так потрібно, ставлю галочку, але там є один вибір модема ZTE ZXV10 H108L. Ну як, нормальний модем? І скільки коштує? Ще які треба деталі для підключення? Їх привезе спеціаліст? Чув треба спринтер, чи як його там? Його привезе спеціаліст? І ящко я заповню заявку, через скільки днів зі мною мають звязатися спеціалісти укртелекому? І це нічо, що я неповнолітній? Мені 15.

#2 Маг

Маг

Посетитель

• Форумчане
  • PipPipPip
  • 249 сообщений
  • Регион услуги:Харьков
Опытный

Отправлено 13.10.2011 - 21:31

Просмотр сообщенияvan-petryk (13.10.2011 - 21:21) писал:

Ось хочу заповнити заявку на підключення ОГО через інтернет, оскільки через інтернет зручніше. Цікавлять наступні питання. Ось наприкалад при заповненні заявки стоїть пункт "Виїзд спеціаліста для підключення послуги". Яка його робота і скільки потрібно заплатити?
"Потрібен ADSL-модем?" - так потрібно, ставлю галочку, але там є один вибір модема ZTE ZXV10 H108L. Ну як, нормальний модем? І скільки коштує? Ще які треба деталі для підключення? Їх привезе спеціаліст? Чув треба спринтер, чи як його там? Його привезе спеціаліст? І ящко я заповню заявку, через скільки днів зі мною мають звязатися спеціалісти укртелекому? І це нічо, що я неповнолітній? Мені 15.
"Виїзд спеціаліста для підключення послуги" = 50-60грн
Ну як, нормальний модем? І скільки коштує? = Нормальний. Акційний, його вартість 1грн(саме кумедне це як його потрібно оплатити, через банк, а у банків комісія від 3-х до 10 грн, більше ніж сам модем :grin: )
Чув треба спринтер, чи як його там? = Спліттер, ні не необов'язково, є в комплекті з модемом.
І це нічо, що я неповнолітній? Мені 15. = Як раз, чьо. Скласти договір можут тільки повнолітні громодяни України або офіційно-завіренної у нотаріуса згоди дорослих, але це коштує близько 300-350 грн, воно тобі потрібно? Проси дорослих.
Модем: ZTE ZXV H108L
Тариф: Вільний (3 сорт). Фактическая скорость 12 мегабит.

#3 SySOPik

SySOPik

Телепат 80 лвл

• СуперМодераторы
  • 4082 сообщений
  • Регион услуги:Закарпаття
Профи

Отправлено 13.10.2011 - 21:31

Просмотр сообщенияvan-petryk (Сегодня, 22:21) писал:

Ось наприкалад при заповненні заявки стоїть пункт "Виїзд спеціаліста для підключення послуги". Яка його робота і скільки потрібно заплатити?
На сайте Укртелекома
Виклик фахівця ВАТ «Укртелеком» для підключення послуги «ОГО!» у приміщенні споживача   60 грн

Ну як, нормальний модем? І скільки коштує?
Вполне приличный. 1 гривну.

І це нічо, що я неповнолітній? Мені 15.
Оформление идет на владельца телефона, модем забирает тоже он. Платит тоже он.
С наилучшими пожеланиями
Ваш Капитан Очевидность.

Изображение

#4 van-petryk

van-petryk

Гость

• Пользователи
  • 4 сообщений
  • Регион услуги:Не абонент ОГО
Новичок

Отправлено 13.10.2011 - 21:39

Просмотр сообщенияМаг (13.10.2011 - 21:31) писал:

І це нічо, що я неповнолітній? Мені 15. = Как раз чего. Заключить договор могут только совершеннолетние, или писменного, официально заверенного у нотариуса разрешения(это сейчас стоит около 300-350 грн), оно тебе нужно? Взрослых проси.
Да нет, я только заяву напишу, а все другое родители, можно? Просто родители не напишут, они за границей, а говорить написать об этом родителям моих родителей просто смешно, они в этом совсем не разбираются. Родители согласны. Можно?

И еше, вот смотрите,
Додаткові послуги:

ОГО Wi-Fi
За это платится? Просто оно мне не нужно.

#5 Luarvik L. Luarvik

Luarvik L. Luarvik

The Rains of Castamere

• Администраторы
  • 9592 сообщений
  • Регион услуги:Киев
Профи

Отправлено 13.10.2011 - 21:41

Автоматическое сообщение

Тема была перенесена из   "«ОГО» от Укртелеком -> Помощь в настройке"   в   "Разное -> Оффтоп -> ОГОффтопка".

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей