Перейти к содержимому

Тариф, Винники

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 5

#1 рудидуди

рудидуди

Интересующийся

• Пользователи
  • 19 сообщений
  • Регион услуги:Львов
Новичок

Отправлено 20.10.2011 - 11:08

Доброго дня. У мене підключенний тариф Ого!2 ( ще старий ) швидкість така сама і ціна відповідно такаж, но ось недавно зайшов на сайт укртлетеком і помітимв, що там теперь тільки 3 тарифв - Легкий/Стандарт/Ультра. І що саме головне що в одному тарифи Легкий швидкість до споживача 5 мб, а в іншому 2 мб. Я подивився регіонів в міст до яких можливо підключитись 5мб за 50 грн, замість тих же 2мб що в мене є зараз. Но ні там, ні там я не найшов Винник:( Так я взнати зможу я підключитись до 5мб якщо поміняю просто тариф с ого!2 на ого легкий.
І ще одне - чому у мене інколи швидкість загрузкі буваю 500кб ( а інколи взагалі бувало 1мб ) і через день/два повертається до норми 250кб? Чи є звязок між ого!2 і ого! легкий і цими "перепадами" ?
Дякую

#2 SPINOGRIZ LVOV

SPINOGRIZ LVOV

СуперМодератор

• СуперМодераторы
  • 1976 сообщений
  • Регион услуги:Не абонент ОГО
Профи

Отправлено 20.10.2011 - 11:53

Автоматическое сообщение

Тема была перенесена из   "«ОГО» от Укртелеком -> «ОГО» в регионах -> Львoв"   в   "Разное -> Оффтоп -> ОГОффтопка".
2520U/bru + DIR-320 DD-WRT+IPTV + dir-620 keenetic. HUAWEI HG530(лежит на полке на крайний случай)
Плохих Нокий нет. Есть люди с кривыми руками.

Изображение
Изображение

#3 SySOPik

SySOPik

Телепат 80 лвл

• СуперМодераторы
  • 4101 сообщений
  • Регион услуги:Закарпаття
Профи

Отправлено 20.10.2011 - 14:20

Просмотр сообщениярудидуди (Сегодня, 12:08) писал:

Но ні там, ні там я не найшов Винник Так я взнати зможу я підключитись до 5мб якщо поміняю просто тариф с ого!2 на ого легкий.
Если вы не нашли себя в 1 или 2 списке - для вас тариф 3 сорта категории. То есть 2 мб за 100 грн или 512К за 60 грн.

Просмотр сообщениярудидуди (Сегодня, 12:08) писал:

чому у мене інколи швидкість загрузкі буваю 500кб ( а інколи взагалі бувало 1мб ) і через день/два повертається до норми 250кб?
внутрисеть
С наилучшими пожеланиями,
Ваш Капитан Очевидность.

Изображение

#4 tranccer

tranccer

Наблюдатель

• Пользователи
  • 2 сообщений
Новичок

Отправлено 20.10.2011 - 15:07

Просмотр сообщениярудидуди (20.10.2011 - 11:08) писал:

Доброго дня. У мене підключенний тариф Ого!2 ( ще старий ) швидкість така сама і ціна відповідно такаж, но ось недавно зайшов на сайт укртлетеком і помітимв, що там теперь тільки 3 тарифв - Легкий/Стандарт/Ультра. І що саме головне що в одному тарифи Легкий швидкість до споживача 5 мб, а в іншому 2 мб. Я подивився регіонів в міст до яких можливо підключитись 5мб за 50 грн, замість тих же 2мб що в мене є зараз. Но ні там, ні там я не найшов Винник:( Так я взнати зможу я підключитись до 5мб якщо поміняю просто тариф с ого!2 на ого легкий.
І ще одне - чому у мене інколи швидкість загрузкі буваю 500кб ( а інколи взагалі бувало 1мб ) і через день/два повертається до норми 250кб? Чи є звязок між ого!2 і ого! легкий і цими "перепадами" ?
Дякую
В Винниках (якщо номер починається 296****) діє такий самий тариф, як і у Львові.

#5 рудидуди

рудидуди

Интересующийся

• Пользователи
  • 19 сообщений
Новичок

Отправлено 20.10.2011 - 18:44

Так починається 296, но якщо зайти на сайт ого! тарифи і відкрити повний список можна побачити там місто Львів, і в іншому ( 2мб ) також є місто Львів, вот тількі як опреділити який мені підходить, а який ні? просто не хочеться зробити гірше ( 512 кб :) ) да і якщо можна зробити ліпшу швидкість за ту саму ціну, чому би і ні?

#6 tranccer

tranccer

Наблюдатель

• Пользователи
  • 2 сообщений
Новичок

Отправлено 24.10.2011 - 14:30

Просмотр сообщениярудидуди (20.10.2011 - 18:44) писал:

Так починається 296, но якщо зайти на сайт ого! тарифи і відкрити повний список можна побачити там місто Львів, і в іншому ( 2мб ) також є місто Львів, вот тількі як опреділити який мені підходить, а який ні? просто не хочеться зробити гірше ( 512 кб :) ) да і якщо можна зробити ліпшу швидкість за ту саму ціну, чому би і ні?
На сайті обираєте (ОГО!Легкий - 5 Мб/с, або ОГО!Стандарт - 10 Мб/с, ОГО!Ультра - 20 Мб/с). Єдине - це профіль порта (чи підтримує дану швидкість). Щоб було на 100% підійдіть у найблище відділення Укртелекому, напишіть заяву на зміну тарифного плану. Вам змінять тариф + профіль на порті, для користування обраним ТП. Якщо будуть виникати запитання, пишіть в приват.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей