Перейти к содержимому

Львівська область, Пустомитівський район, Старе Село

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 12

#1 wosh85

wosh85

Гость

• Пользователи
  • 11 сообщений
  • Регион услуги:Львів
Новичок

Отправлено 27.11.2011 - 20:36

Привіт! Така проблема, можливо хтось допоможе в її вирішенні. Живу в Пустомитівському районі, в Старому Селі, 10.11.2011 подав заявку на підключення до послуги "ОГО", при реєстрації система "Мій Укртелеком" видала повідомлення що є можливість підключення послуги. Але через тиждень подзвонили з Укртелекому і сказали, що нема можливості підключення. Почав виясняти що й до чого, почав з гарячої лінії, відправили в Пустомити в Укртелеком, зі слів їхнього інженера випливло, що послуга "ОГО", ще не скоро буде доступна в селі, хоча в Давидові вже "ОГО" працює. Питання наступне, хто неправий, сайт чи інженер і чому на сайті недостовірна інформація? І наступне, куди звертатися, щоб взнати терміни підключення і що на це впливає. Бажаючих підключитися більше ніж досить.
Need for speed...

#2 wraith

wraith

Постоялец

• Форумчане
  • PipPipPipPipPip
  • 645 сообщений
  • Регион услуги:Киев
Профи

Отправлено 27.11.2011 - 23:04

Просмотр сообщенияwosh85 (Сегодня, 20:36) писал:

куди звертатися, щоб взнати терміни підключення і що на це впливає.
http://www.ukrteleco...parts/feedback/ - оставьте жалобу о том, что на сайте возможность подключения есть, а местные инжинеры говорят обратное. Желательно добавить, что подключиться хотите не только вы один и напишите телефоны желающих подключиться.

#3 intel

intel

D-Link user

• Форумчане
  • PipPipPipPipPip
  • 672 сообщений
  • Регион услуги:Не абонент ОГО
Знающий

Отправлено 28.11.2011 - 12:41

wosh85,почитай мою історію http://ogo.in.ua/for...post__p__180487 Бажаю удачі в підключенні.

#4 wosh85

wosh85

Гость

• Пользователи
  • 11 сообщений
Новичок

Отправлено 28.11.2011 - 14:01

Цитата

почитай мою історію http://ogo.in.ua/for...post__p__180487 Бажаю удачі в підключенні.
Дякую!
Весела історія... Але не розумію одного, власники помінялися, а все залишилося по старому? Це називається український лохотрон!
Я чогось собі мислю, що інтернет по селах приносив би набагато більший прибуток, ніж "ОГО" у Львові, бо у Львові є вибір між провайдерами, а по селах нема, це Золоте дно
Need for speed...

#5 wosh85

wosh85

Гость

• Пользователи
  • 11 сообщений
Новичок

Отправлено 02.12.2011 - 12:57

Написав своє "фе" на http://www.ukrteleco...parts/feedback/ 27.11.2011, наразі все глухо.....
Need for speed...

#6 SySOPik

SySOPik

Телепат 80 лвл

• СуперМодераторы
  • 4083 сообщений
  • Регион услуги:Закарпаття
Профи

Отправлено 02.12.2011 - 12:59

Пишите по 2 ФЭ каждый день. Потом по 3 ФЭ. Можно еще найти классное развлечение, звонить в коллцетр каждый вечер. В конце концов люди осознают что проще решить проблему чем ее слушать.
С наилучшими пожеланиями
Ваш Капитан Очевидность.

Изображение

#7 wosh85

wosh85

Гость

• Пользователи
  • 11 сообщений
Новичок

Отправлено 05.12.2011 - 09:38

прийшла відповідь з feedback’у "Укртелекому", що «18.11.2011 Заявка отложена на 1000 часов до появления техн.возможности». І я так щось підозрюю, що через "1000 часов" буде те саме, є якийсь метод впливу, щоб пришвидшити ті "1000 часов"??? Чи тут власники помінялися, а гнилизна яка була така й залишилася???
Need for speed...

#8 Yurch

Yurch

Телекомовец

• Укртелеком
  • 2011 сообщений
  • Регион услуги:Чернигов
Профи

Отправлено 05.12.2011 - 10:58

Просмотр сообщенияwosh85 (27.11.2011 - 20:36) писал:

Питання наступне, хто неправий, сайт чи інженер і чому на сайті недостовірна інформація?
Не прав сайт
Насколько я понимаю на данный момент сайт принимает ВСЕ заявки
Те заявки где техвозможность есть сразу получают порт и попадают в одну очередь, а те заявки где возможности нет попадают в отдельную очередь "Без техвоможности", т.е. своего рода записник о желающих подключиться
Проблема только в том что сообщение сайт выдает одинаковое и для тех и для тех, что и вводит в заблеждение
Никогда не делайте ничего правильно с первого раза, иначе никто потом не оценит, как это было сложно.

#9 wosh85

wosh85

Гость

• Пользователи
  • 11 сообщений
Новичок

Отправлено 05.12.2011 - 12:03

цитата

Весело, то те саме виходить, що ти замовив мерса, а тобі жигулі пригнали, або взагалі показали велику дулю. Я розумію, що зараз "Укртелеком" збирає заявки для статистики, от типу кінець року, а в нас багато людей хоче підключитися. Все супер всі задоволені, крім клієнтів які дфійсно хочуть підключитися і нічого з тим не можуть зроибти, бо виходить замкнутий круг, бо всі "відфутболюють" до регіонального представництва "Укртелекому", а регіональне представництво на гарячу лінію.

А відповідь від feedback’у, це чергова водичка і окозамилювання

Сообщение отредактировал SPINOGRIZ LVOV: 05.12.2011 - 17:56
Оверквотинг.

Need for speed...

#10 SySOPik

SySOPik

Телепат 80 лвл

• СуперМодераторы
  • 4083 сообщений
  • Регион услуги:Закарпаття
Профи

Отправлено 05.12.2011 - 17:12

Ну по крайней мере хоть ответили, даже сроки назвали.
С наилучшими пожеланиями
Ваш Капитан Очевидность.

Изображение

#11 wosh85

wosh85

Гость

• Пользователи
  • 11 сообщений
Новичок

Отправлено 05.12.2011 - 23:00

Щось я підозрюю, що ті терміни будуть розтягуватися, бо сумніваюся, що "Укртелеком" мені зробить новорічний подарунок з можливістю підключитися до "ОГО". А після нового року регіональне представництво буде хіба що стаканчики піднімати за всі свята і т. д., так що терміни наразі малюються невтішні :(
Need for speed...

#12 wosh85

wosh85

Гость

• Пользователи
  • 11 сообщений
Новичок

Отправлено 06.02.2012 - 10:43

Познаходив я телефони місцевого укртелекому і після того як мене перенаправляли туди-сюди, до різних людей, все-таки знайшов потрібний номер телефону, подзвонив і мене потішили, що заявку на встановлення платформи для "ОГО" вже подали, але ще ніхто не дав добра на саме її встановлення, це було місяць тому, тепер чекаю, правда не знаю чого чекаю, бо після того дзвінка в місцевий укртелеком, від них ні слуху ні духу... Одне видно точно, що кервіництво "кантори" помінялося, а результат "0"
Need for speed...

#13 wosh85

wosh85

Гость

• Пользователи
  • 11 сообщений
Новичок

Отправлено 13.05.2012 - 21:41

Все-таки дочекався я інтернету, правда не від укртелекому, а від іншої фірми яка використовує радіоканал, так що "Укртелеком" "рулить", з таким завзяттям як вони впроваджують послугу "ОГО" в регіони, вони ніколи не будуть мати прихильників і не зароблятимуть, а будуть завжди збиткомим і напевне нові власники знову їх продадуть, бо не розумію сенсу утримувати таку "гнилу" організацію. Бувайте здорові, шановний "Укртелеком" і всі його прихильники. Дякую!!!
Need for speed...

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей