Перейти к содержимому

Проблеми з інтернетом

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 8

#1 sherman2

sherman2

Гость

• Пользователи
  • 5 сообщений
  • Регион услуги:Черновцы
Новичок

Отправлено 04.04.2012 - 20:30

Вже досить довгий час в мене існує проблема з інтернетом. Я живу в приватному будинку в передмісті Чернівців. Близько року тому частину лінії пошкодили вогнем (неконтрольоване полум'я)Я досить довго чекав на відновлення лінії, близько місяця. З того часу інтернет в мене працював нікудишньо(рвало зв'язок і зі знятою трубкою я чув сильні шуми, а в дощ чи вітряну погоду інтернет працював через раз). Це змушувало мене звертатись до техпідтримки, але лінію ремонтували завжди не до кінця- декілька днів все було нормально, потім все починалось знову. В мене стоїть профіль ОГО!Легкий, але реально я отримував 2 мбіта з 5. Я не нарікав на це, оскільки я розумів що лінія знаходиться досить далеко від станції. На початку зими почався просто жах: для того, щоб працював інтернет треба було зняти слухавку телефону, але і  це не завжди давало змогу інтернету працювати. 3 дні  тому назад я знову подав заявку, ремонтники зателефонували, і сказали, що вони все зремонтували, але моя лінія тяне лише 512 кбіт. Фактично вони лише зменшили швидкість, а ремонтувати лінію не беруть вже цілий рік. Я знову подав заявку на ремонт ліній і мені сказали, що через 1-2 тиждні вони її опрацюють. Краще б взагалі не звонив.  Хочеться почути Ваших порад.
Картинка

Сообщение отредактировал Luarvik L. Luarvik: 06.04.2012 - 20:32
изображение убрано под спойлер

#2 Гость_Al-de-baran_*

Гость_Al-de-baran_*
  • Гости

Отправлено 04.04.2012 - 20:34

Цитата

для того, щоб працював інтернет треба було зняти слухавку телефону, але і це не завжди давало змогу інтернету працювати
это еще раз говорит о том, что есть обрыв на линии. Могу посоветовать ждать пока не починят линию, если хотите ускорить процесс ремонта вашей линии попробуйте еще через 0-800-506-800 заявку дайте повторную
о пока печатал вы уже параметры выложили, ну тут еще тогда могу добавить, что линия кроме того, что повреждена, так еще и действительно длинная (затухания высокие), так что думаю, что даже после ремонта врядли больше 3-4 мбит/с вам светит

Сообщение отредактировал Al-de-baran: 04.04.2012 - 20:38

#3 sherman2

sherman2

Гость

• Пользователи
  • 5 сообщений
Новичок

Отправлено 04.04.2012 - 20:46

Цитата

врядли больше 3-4 мбит/с вам светит
Мені б і 2 мбіта, але стабільних вистачило б.

#4 Fin(T)

Fin(T)

Новичок

• Форумчане
  • Pip
  • 50 сообщений
  • Регион услуги:Львов
Новичок

Отправлено 04.04.2012 - 20:54

Линия ужас... Сомневаюсь, что починят. Как всегда приедут, посмотрят и уедут((

#5 sereja6

sereja6

Осваивающийся

• Форумчане
  • PipPip
  • 121 сообщений
  • Регион услуги:Одесса
Начинающий

Отправлено 04.04.2012 - 21:07

Напишите письмо вот на этот адрес zmina@ukrtelecom.ua Только распишете всё подробно, помогут :smile:
ZXV10 H108L - «ОГО! УльтраRate (Up/Down) 2575/20792 kbps / Max Rate(Up/Down) 2748/21872 kbps
Не стоит возвращаться к прошлому, оно всё равно никогда не будет таким, каким ты его помнишь.

#6 sherman2

sherman2

Гость

• Пользователи
  • 5 сообщений
Новичок

Отправлено 06.04.2012 - 15:17

Лінію не ремонтують, а швидкість ще зменшили. Так найлегше позбутись проблеми, але я це так просто не залишу.
Картинка

Сообщение отредактировал Luarvik L. Luarvik: 06.04.2012 - 20:34
изображение убрано под спойлер

#7 Fin(T)

Fin(T)

Новичок

• Форумчане
  • Pip
  • 50 сообщений
  • Регион услуги:Львов
Новичок

Отправлено 06.04.2012 - 16:47

Цитата предыдущего сообщения.
У вас по показателям может быть 3 мегабита. Почему так режут? 300 кб поставили. Я б убился с таким инетом  :grin: :grin: :grin:

Сообщение отредактировал Luarvik L. Luarvik: 06.04.2012 - 20:38
Объемная бессмысленная цитата убрано под спойлер

#8 sherman2

sherman2

Гость

• Пользователи
  • 5 сообщений
Новичок

Отправлено 25.04.2012 - 15:20

Привіт всім. Історія наступна: сидів я без інтернету 3 неділі, ніби все "ремонтували" Написав навіть 1 скаргу на працівників. Сьогодні приїхали "майстри", ніби відремонтували. Все як було, так і залишилось.

#9 sereja6

sereja6

Осваивающийся

• Форумчане
  • PipPip
  • 121 сообщений
  • Регион услуги:Одесса
Начинающий

Отправлено 25.04.2012 - 16:19

Просмотр сообщенияsherman2 (25.04.2012 - 15:20) писал:

Привіт всім. Історія наступна: сидів я без інтернету 3 неділі, ніби все "ремонтували" Написав навіть 1 скаргу на працівників. Сьогодні приїхали "майстри", ніби відремонтували. Все як було, так і залишилось.

Линия очень длинная. А писали письмо по тому адресу, который я вам давал?
ZXV10 H108L - «ОГО! УльтраRate (Up/Down) 2575/20792 kbps / Max Rate(Up/Down) 2748/21872 kbps
Не стоит возвращаться к прошлому, оно всё равно никогда не будет таким, каким ты его помнишь.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей