Архив форума ogo.in.ua Форум пользователей ОГО!™
The Matrix «OGO»
my.ukrtelecom.ua
email @ ogo.in.ua
infolan forums
my statistics
ogo.in.ua/wiki
connection speedtest
mobile mobile version
It is currently 24 Apr 2019 17:33

All times are UTC + 2 hours [ DST ]
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 
Author Message
Offline
User avatar
Админ №1

Joined: 28 Dec 2006 14:38
Posts: 1646
Location: Луганджелес
Service region: Луганськ
Reputation point: 647

 Post subject: Правила форуму розширені. ПФР. (укр.)
PostPosted: 11 May 2009 18:52 
Щиро вітаємо Вас на нашому форумі !!!

Ми дуже раді тому, що Ви відвідали наш ресурс. Сподіваємося, що перебування тут допоможе Вам знайти цікавих співрозмовників, отримати відповіді на хвилюючі Вас запитання, підказати рішення іншим нашим користувачам, а також просто весело і з користю провести час.

Перш ніж Ви почнете створювати теми чи відповідати на повідомлення інших, настійно рекомендуємо уважно прочитати і ознайомитися з даними правилами форуму (далі - «Правила», «Угода»). Нагадуємо, що незнання правил не звільняє від відповідальності.

Варто зазначити, що Правила спрямовані не на обмеження свободи слова, а на підтримання порядку на форумі.
Нижче наведені права та обов'язки всіх учасників, а також дані їх чіткі визначення.

1. Загальні положення:

1.1 Дані \ діючі Правила є основним локально нормативним актом даного ресурсу. Правила регулюють модель поведінки користувачів, Модераторів \ СуперМодераторов і Адміністрації, а також описують інші умови використання форуму.
1.2 Крім даних Правил, що відносяться до всього проекту, розділи форуму мають, в деяких випадках, власні додаткові правила, посилання на які розміщені у верхньому блоці кожного з розділів (секція "Оголошень"). Такі правила, які були розміщені в деяких розділах форуму, відносяться тільки до конкретного розділу (включаючи підрозділи) форуму.
1.3 Відвідуючи даний ресурс Ви погоджуєтеся з тим, що ми не несемо ніякої відповідальності за можливі наслідки (включаючи будь-які збитки), що виникли в результаті використання матеріалів з сайту.
1.4 Правова система форуму не є прецедентна. Кожен конкретний випадок розглядається в індивідуальному порядку з урахуванням всіх відкрившихся фактів.
1.5 Адміністрація проекту правомочна відмовитися від розгляду певного випадку без пояснення причин.
1.6 Рішення Адміністратора з будь-якого питання є остаточним і оскарженню не підлягає.
1.7 Заявити про своє бажання стати модератором на проекті може будь-який відвідувач сайту, коли буде оголошено конкурс на дану посаду.
1.8 Адміністрація залишає за собою право без попереднього повідомлення заблокувати або видалити акаунт будь-якого учасника у випадку грубих порушень будь-яких з описаних в цьому Угоді правил, а також і без пояснення причин.
1.9 Реєструючи свій E-mail, Ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо надсилати Вам, у разі необхідності, інформаційні повідомлення.
1.10 При реєстрації на форумі рекомендується використовувати в Псевдо користувача тільки латиницю та кирилицю, а також цифри.
1.11 Офіційні мови форуму - державна українська мова і російська мова. Як виняток допускається використання англійської мови для технічних і спеціальних термінів. Використання інших мов, у т.ч. "албанської" і "падонкафского", дозволено тільки живою легендою, і Гуру форуму, користувачеві Alukar. Іншим не можна!
1.12 При реєстрації на форумі необхідно вказати в профілі регіон, у якому користувач отримує послугу ОГО. Вказівка регіону в профілі є обов'язковим для користувача.
1.13 Якщо у вас виникли проблеми з доступом до форуму не створюйте новий акаунт (він буде вилучено). E-mail для зв'язку з адміністрацією sandpiper [at] ogo.in.ua. Пошта перевіряється не рідше 1 разу на добу.

2. На форумі дозволено:

2.1 Форум ogo.in.ua відкритий для читання і ознайомлення всім користувачам інтернету, але створювати нові теми та відповідати на існуючі можуть лише зареєстровані учасники (зареєструватися Ви можете тут).
2.2 Вільно писати в форумі, беручи участь в обговоренні питань в межах Тем, з урахуванням тематики визначеної розділами.
2.3 Допомагати своїми порадами та рекомендаціями щодо поліпшення форуму. Усі свої побажання, прохання та рекомендації можна викласти в даному розділі.
2.4 Поскаржитися на повідомлення, яке, на вашу думку, порушує Правила форуму (Image "іконка" біля кожного повідомлення).
2.5 оскаржити дії Модераторів \ СуперМодераторів через E-mail sandpiper [at] ogo.in.ua та / або приватні повідомлення (ПП), або ж у спеціально призначеної \ відведеної для цього Темі, спокійно і обгрунтовано вказавши, в чому Модератор \ СуперМодератор, на думку учасника форуму, не правий.

3. На форумі заборонено:

3.1 Пряма або непряма образа інших учасників форуму або представників Адміністрації. Відповідь на образи також забороняється.
3.2 Вживання ненормативної лексики (мату та лайок), прихованої нецензурної брані в будь-якій формі її прояви.
3.3 Перехід на особистості (тобто акцентування уваги на, наприклад, вікоу, статусі на форумі або національності опонента і т.п.), прийоми ведення дискусій у вигляді перекручувань висловлювань співрозмовників, провокацій, спрямованих на учасників конференції.
3.4.1 Створення Псевдо (Nickname), що містить ненормативну лексику, а також слів, що ображає присутніх на форумі. В якості Псевдо забороняється реєструвати безглузді набори букв і / або цифр (приклад: qwerty, 123456), адреси Web-сайтів, нецензурну лексику, E-mail'ів, номери телефонів та інші контактні дані. Не рекомендується створення Псевдо які імітують відомі бренди і торгові марки або збігаються з ними. Адміністрація залишає за собою право видаляти \ вносити до бан-листу подібні акаунти без попереджень!
3.4.2 Створення декількох акаунтів на одного реального користувача.
3.4.3 Повторна реєстрація на сайті за будь-яких причин (новий акаунт користувача видаляється без попереджень!).
3.4.4 Створення акаунтів, схожих з існуючими на форумі (приклад: СтУдЕнТ - Студент).
3.4.5 Реєстрація Псевдо типу: Адмін, модер, Головний і т.д.
3.4.6 Реєструвати акаунти на недіючі адреси електронної пошти.
3.5 Черезмірна кількість граматичних помилок, жаргону слів, сучасних мережних "діалектів", в т.ч. не допускається навмисне спотворення найменувань торгових марок, що ускладнює їх ідентифікацію.
3.6 Суперечки на теми релігії і мов, політичні дискусії та висловлення.
3.7 безпідставні, безглузді висловлювання та затвердження без надання конкретних фактів, а також публікація завідомо недостовірної інформації, без зазначення джерела.
3.8.1 Флуд - багаторазове повторення одноманітних повідомлень, не несуть у собі смислового навантаження. Розміщення однакових або однотипних повідомлень у різних темах і розділах. Повторення однакових або однотипних повідомлень в одній темі.
3.8.2Флейм- суперечка не по суті, при якому учасники вдаються не до аргументів, а до повсякденної брані і перехода на особистості.
3.8.3оффтоп - розміщення повідомлень не по темі. Виняток - розділ оффтоп та ОГОффтопка, якщо це не суперечить іншим правилам форуму.
3.9 Публікація реальних даних про відвідувачів форуму (прізвища, адреси, логіни \ паролі та телефони). Ця інформація тільки в ПП, і тільки перевіреним користувачам.
3.10.1 Розміщувати в тілі повідомлення та у підписі рекламу, образи, комерційні посилання (Ваш Web-сайт, ТМ і т.п.), посилання реферреров, а також розміщувати у підписі повторювані посилання та графічні зображення, розмір яких більше 350x20 (розмір шрифту в текстовій підпис "За замовчуванням"; максимальний розмір підпису - три рядки).
3.10.2 Не допускається використання в підписі більше двох Юзербар`ів.
3.11.1 Використання методів, які ускладнюють сприйняття тексту, включаючи:
3.11.2 Вживання в повідомленнях зайво об'ємних зображень (виняток - розділ Фотогалереї)
3.11.3 Завеликих повідомлень (більше 500 знаків), вкажіть посилання на джерело! Кому цікаво, прочитає. Зловживання цитуванням. Цитата попереднього повідомлення не повинна перевищувати 1/3 від обсягу поточного повідомлення.
3.11.4 У назвах Тем і повідомленнях використання трансліту або зловживання верхнім регістром (виняток - написання абревіатур), маніпуляції з розміром, накресленням і кольором шрифту; Використання назв Теми, що не відображає суті проблеми (Хелп, SOS, поможіть, потрібна Ваша допомога і т.д і т.п).
3.12 Не допускається оскарження винесеного попередження відносно іншого учасника форуму. Якщо перший пост користувача в "Обговорення дій модераторів", то бан слідує негайно.
3.13 Розміщувати повідомлення, які порушують чинне міжнародне право і Закони України; містять заклики до насильства, висловлювання расистського характеру, розпалювання міжнаціональної, релігійної, класової ворожнечі, образи посадових осіб, політиків і т.п.
3.14 Категорично забороняються публічні обговорення на форумі дій Адміністраторів.
3.15 заборонені будь-які дії, що явно або опосередковано спрямовані на порушення нормального функціонування форуму!
3.16 Модифікування (видалення або зміна) власних повідомлень з метою зміни їх первісного сенсу, зроблене після появи наступних повідомлень у Темі, що робить наступні опублікуванні повідомлення в Темі безглуздими, повторне створення вилучених адміністрацією з будь-яких причин Тем або повідомлень.
3.17 Редагувати повідомлення, в яких є зауваження від адміністрації.
3.18 несанкціонований доступ до Адміністративної частині форуму та в спеціальний прихований розділ форуму для Адміністрації.
3.19 Публічно обговорювати нелегальне використання (в тому числі взлом) програмного забезпечення, систем безпеки тощо. Публікувати паролі, серійні номери і адреси (лінки), по яких можна знайти будь-що з вищеназваного.
3.20 Займатися комерційною діяльністю. Лохотрон, продаж UIN, інвайтів, флаєрів, квитків і т.п. Реклама узгоджується з адміністрацією форуму. Для продажу заліза б/в є розділ Барахолкав форумі Hardware.

4. Рекомендації та попередження:

4.1 Перед створенням теми, використовуйте Пошук, адже Тема могла вже обговорюватися. Створення схожих \ однотипних Тим заборонено.
4.2 Не створюйте Теми з громіздкими заголовками або з заголовками, з яких незрозуміло про що нова Тема. Також не використовуйте в заголовках Тем двірського чи іншого жаргону, помiтки важливості. Назва Теми повинна бути чіткою тя ясною, вісловлювати основну думку в стислому вигляді.
4.3 При створенні Теми звертайте увагу, чи підходить Тема розділу, в якому Ви її створюєте. Якщо при створенні Теми Ви не можете однозначно визначити в якому разділі її розмістити, - зверніться до Модератору розділу.
4.4 При написанні абревіатур пишіть їх так, як вони пишуться натурально.
4.5 Вітається відповідь кільком співрозмовникам в одному повідомленні. Але при цьому не переберайте з цитатами в одному повідомленні. Уникайте цитування зауважень Адміністрації.
4.6 Пишіть грамотною мовою, зрозумілою іншим учасникам форуму. Основні мови проекту - українська та російська.
4.7 Якщо Ви робите будь-яке твердження, з яким можуть бути не згодні інші учасники дискусії, то постарайтеся його обгрунтувати, особливо якщо воно є спірним.
4.8 Не давайте таких порад, які Ви б не дали самому собі; уникайте прагнення говорити за інших.
4.9 Намагайтеся ставитися до інших так, як Ви б хотіли щоб ставилися до Вас. З правилами мережевого етикету можна ознайомитися в даній Темі.
4.10 Наводячи цитати з іншого сайту, або джерела інформації обов'язково вказуйте джерело (наприклад, Инф.: Сайт - джерело).

5. Адміністрація форуму залишає за собою право:

5.1 Без будь-якого попередження видаляти \ редагувати будь-які повідомлення.
5.2 Без попередження закривати \ обмежувати доступ на форум.
5.3 Не пояснювати учасникам дискусії мотиви, по яких здійснюються ті чи інші дії на форумі.

6. Цей Форум модерується.

За дотриманням виконання правил слідкують Адміністратори, СуперМодератори і Модератори.
Повноваження Модераторів поширюються на розділи та підрозділи форуму, які закріплені за ними Адміністрацією. Повноваження СуперМодераторів та Адміністраторів поширюються на весь форум. Адміністрація здійснює тільки поточний контроль форуму без попередньої цензури і, в силу цього, не несе відповідальності за форму та зміст конкретних повідомлень.

• У випадку, якщо Ви не згодні з діями Модератора / СуперМодератора, не влаштовуйте публічних дискусій з цього приводу. Всі питання можна вирішити через Приватні повідомлення або E-mail sandpiper [at]ogo.in.ua. Якщо Ви не задоволені результатами листування, можете винести проблему на публічне обговорення у розділі: "Обговорення дій модераторів". Обговорення дій Модераторів / СуперМодераторов в інших розділах не вітається і може спричинити за собою санкції.
• Якщо Ви вважаєте, що тема була несправедливо закрита, зверніться через ПРиватні повідомлення до Модератору / СуперМодератору і вкажіть причину, по якій тему потрібно відкрити.
• Якщо Ви впевнені, що модератор перевищує свої повноваження, зверніться до супермодератору.
• Якщо Ви впевнені, що СуперМодератор перевищує свої повноваження, зверніться до Адміністратора.
• Якщо Ви не згодні з діями Адміністратора - покиньте форум (Див. ПФ 3.14).
• Адміністрація залишає за собою право у будь-який момент на власний розсуд змінювати (доповнювати, модифікувати і скасовувати) ті чи інші позиції Правил. Зміни можуть мати зворотну силу. Користувач має право відхилити додаткові занесення або зміни Правил, що означає відмову Користувачем від відвідин даного ресурсу.

7. Права та обов'язки модераторів:

Модератори- учасники форуму зі спеціальними правами, в чиї обов'язки входить підтримка порядку на форумі. Існує також група модераторів з підвищеними правами (група користувачів - «Супер-модератор»). Модератори підвищеного статусу володіють повноваженнями в межах всіх розділів форуму.

7.1 Модератори призначаються з числа учасників проекту і підкоряються тим же Правилам, що й інші користувачі сайту.
7.2 При виставленні попереджень, а також виправленні, видаленні повідомлень, які порушують правила, Модератор зобов'язаний вказувати причину(и) і пункт(и) Правил.
7.3 Модератори володіють повноваженнями в межах розділів, де вони затверджені.
7.4 Модератори мають переважне право трактування тих чи інших пунктів Правил у разі заяв про наявність подвійного змісту в таких пунктах з боку користувача.
7.5 Модератори можуть приймати рішення і будувати доказову базу (для застосування санкцій) за власним розсудом.

:!: На завершення хотілося б нагадати, що цей приватний ресурс не є офіційним форумом Укртелекому, а створений користувачами для користувачів.

З повагою, колектив форуму ogo.in.ua


[Top]
 Profile  
 
Google
 
PostPosted: 11 May 2009 18:52 
Hide


[Top]  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group